Hakkımızda

https://www.youtube.com/watch?v=FfHFkngpq70

Bilime Meraklı Olanlar için Site Önerisi

Bilim haberleri ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakından izlemek isteyenler için harika bir bilim sitesi var.  Sitede bilim haberleri yanı sıra teknoloji haberleri de güncel olarak verilmekte ve ülkemizde ve dünyadaki bilim & teknoloji alanındaki gelişmeler derlenip okuyucuya sunulmaktadır. Bu platforma üye olmak ve sık kullanılanlar listesine eklemek çok kolay ve ücretsiz bir işlemdir.

Her Gün Gelişen Bilim ve Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri sürekli güncelleniyor, dünyada bu alandaki gelişmeler çok hızlı bir dönüşüm içinde. 2020 yeni telefon modelleri incelemesi, teknoloji ürünleri incelemesi hakkında doyurucu bilgiler arayanların uğrak yeri olan bilim sitesi sizler için kolay anlaşılır güncel ve doğru bilim makaleleri derliyor. Bilim dünyasındaki gelişmeleri anında takip edebilen kalifiye editörleri ile hizmet veren sitede, sadece bilim haberleri değil, sağlık haberleri, uzay ile ilgili sıcak gelişmeler, canlılar aleminde keşfedilen yeniliklere de yer veren bilim sitesi, interaktif eğitim kategorisine de yer vermiştir. Böylece bilim ve teknoloji ödevleri arayan milyonlarca öğrenci için de dijital bir ansiklopedi olarak kullanılabilir.

Eğlenceli ve Bilgi Verici Bilimsel Testler

Dünyada kabul görmüş ve çeşitli dijital eğitim platformlarında seçici kriter olarak kullanılan bilim testleri, teknoloji testleri, eğitim testleri, psikoloji testleri gibi testlere de yer veren bu sitede, eğitim, bilim ve teknoloji alanında merak edebileceğiniz tüm konular işlenmektedir.

 

A’dan Z’ye Canlılar Alemi

Bilim sitesinde biyoloji ile ilgili olan insanların aradıkları canlılar alemi ile ilgili detaylı bilgiler, referanslar da belirtilerek verilmektedir. Böylece çok az bulabileceğiniz değerli bilgileri bilim sitesi aracılığı ile güncel ve ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Bilim ve Evrim Teorisi

Evrim teorisi çok tartışılan bir konudur, bu konuda yapılan çalışmalar, ortaya atılan hipotezler, bilimsel biyolojik kanunlar hakkında açıklayıcı bilgi arayanlara da hizmet verecek olan bu platformda evrim teorisi adına merak edilen her bilgi, tarafsız ve işlenmeden, sadece anlaşılması kolay bir forma dönüştürülerek yayınlanmaktadır. Böylece aradan yüzlerce yıl geçmesine rağmen hala biyolojik terimler yüzünden pek anlaşılamayan evrim teorisi hakkında doyurucu ve doğru bilimsel bilgiye ulaşabilirsiniz.